کنکوری

ناشناس | 5 ماه پیش

سلام خدمت عزیزان گرامی ببخشید من 23سال دارم،اینکه سال 94 فارغ التحصیل شدم از رشته تجربی از اون موقع به بعد نتونستم مثل قبل ادامه در دوران راهنمایی و دبیرستان از نفرات برتر تو شهرستان و مدرسه بودم ولی درحال حاضر بعد از اون همه سختی ڪه تو زندگیم دارم،البته اینڪه شاغل هم هستم رشته خیاطی و دوخت لباس مردانه حقیقت اش برام سخت هست،این طوری موقتا کار کنم، لطفا میخوام ڪنکور بدم نمیدونم از کجا شروع کنم؟ چطوری برنامه ریزی کنم؟از چه منابعی استفاده کنم؟ چطوری بخونم روش اصولی خوندن دروس؟اینکه روزی چند ساعت؟

دوست عزیز سلام خوشحالم که میبینم تصمیم گرفتی ادامه تحصیل بدی وهدفمندتر از قبل زندگی کنی. برای شرکت در کنکور وآمادگی برای کنکور اول از همه باید انگیزه لازم را داشته باشی که ظاهرا شما این انگیزه رو داری وفقط نمی دونی چجوری واز کجا شروع کنی. قبل از هر چیز باید بدونی که دوست داری تو چه رشته ای ادامه تحصیل بدی اصلا می خوای تو گروه علوم تجربی آزمون بدی یا گروه علوم انسانی پس قبل از هر چیز ببین علاقه مندی و اولویتت در انتخاب رشته چه رشته ای هست تا مطابق با رشته ای که قصد داری قبول بشی برنامه ریزی کنی و درس بخونی و به هدفت برسی ان شاالله موفق باشی


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

سلام مهربانو شما نیاز به کمی انگیزه و افزایش اعتماد به نفس دارید . برای اینکه موفق شوید هم استعداد لازم دارید و هم پشتکار که از معدل شما مشخصه که هر دو را دارید .باید با سختیها روبرو شد .و همین الان وقتشه که با سختی کنکور روبرو بشی ،سختیها را باید گذروند .اهدافتان را یادآوری کنید .و یادتان باشد برای رسیدن به اهدافتان نیاز به پشتکار و تلاش دارید .از مصاحبت با افرادی که حس منفی و نگرانی را به شما القاء میکنند بپرهیزید .از تجربه گذشته به عنوان سکوی پرش برای رسیدن به هدفتان استفاده کنید . مطمئن باشید دنیا به آخر نرسیده است .نگران نباشید و عذاب وجدان نداشته باشید .هیچ مسیر و هدفی هموار نیست و به آسانی بدست نخواهد آمد مگر با صبر و تلاش و تحمل سختیها . موفق باشید برای افزایش اعتماد به نفستان تماس بگیرید .


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی