یا من یا پدر و مادر همسرم

ناشناس | 4 ماه پیش

سلام خسته نباشید من بابت دخترام گریه میکنن تومهمانی پدر و مادر شوهرم بحث میشه میگن بیچاره پسرمون از صبح تا شب سرکار حالا باید گریه های اینارو تحمل کن کلا فقط بلدن پسرم پسرم کنن بابا بچه است چه کارشون کنم خیلی وقتا شده اینکه کمک من کنن در مقابل من هستندهردفعه ما تو مهمانی یک چی شده

سلام دوست عزیز، روش های زیادی هست که میتونید با کمک مشاور از این شرایط رهایی پیدا کنید. مثلا بهتره پدر و مادر شوهرتون رو توی موقعیت قرار بدین. یه روز دوستان بچه هاتون رو دعوت کنید و از والدین همسرتون هم بخواین که حضور داشته باشن. یا اگه دختراتون مهد میرن ازشون دعوت کنید که تو جشن های مهد شرکت کنن تا با شرایط و سختی های نگهداری بچه های امروزی که پرانرژی تر و باهوش تر هستن مطلع بشن. ما در کنار شما هستیم. سعید و سعادتمند باشید.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

سلام به شما همراه گرامی بیتابی فرزندانتون در مهمانی ها حتما به دلیلی هست که شناسایی اون با کمک خود شما باعث میشه بتونیم شرایط رو بهتر کنیم. با توجه به پیامتون برداشت میکنم که گلایه ی شما از این هست که چرا خانواده ی همسرتون به شما برای اروم کردن دختراتون کمک نمیکنن،عزیزم هیچکس جز پدر و مادر مسئولیت مراقبت از فرزند رو ندارن و اگر گاهی کمکی میشه از روی لطف هست نه وظیفه. برای اینکه شرایط رو بهتر مدیریت کنید نیاز هست صحبت کنیم .


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی