مادر

ناشناس | 4 ماه پیش

من مامانم از وقتی که یادم میاد با من بده همش باهام الکی دعوا میکنه و سرم داد میزنه و غر غر میکنه. همش توی زندگیمون شده خواهر برادرام که ازدواج کردن و مشکلات اونا. اصلا به من اهمیت نمیده کلی درس میخونم برای اینکه بهونه دستش ندم ولی همینه که ی لحظه گوشی میگیرم دستم کلی غر میزنه که آدم پشیمون میشه. بابام به من حق میده و میگه رفتار مامانم باهام زیادی خوب نیس وقتی هم که با مامانم حرف میزنه مامانم میگه تو لوسش کردی. هیچ دوستی ندارم چون همشون رو مامانم میگه این خوب نیس، اون فلانه.. خسته شدم دیگه.دخترم.

سلام دوست عزیز، ظاهرا رفتارهای مادر شما باعث شده که ذهنیت بدی نسبت به ایشون پیدا کنید. با استفاده از راهنمایی های مشاور میتونید از مهارت های ارتباطی مورد نیاز برای بهبود روابط با مادرتون بهره بگیرید. شما باید به خودتون و انتخاب هاتون احترام بزارید و اعتماد داشته باشید. اگر از انتخاب یک دوست اطمینان دارید میتونید دوستی با اون شخص رو تجربه کنید، البته بد نیست که از تجربیات بزرگترها هم استفاده کنید، اما همیشه تصمیم گیرنده نهایی خودتون باشید. ما همیشه در کنار شما هستیم. سعید و سعادتمند باشید.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

وقت شما بخیر احساس تنهایی شما را درک میکنم .به نظر می رسد که مادر بیشتر تمرکز روی جنبه های منفی امور دارند .با روشهایی میشود روی ارتباط شما و مادر کار کرد .آنچه که در این میان بسیار اهمیت دارد اعتماد به نفس شماست که بعد از بازسازی ارتباط شما و مادر باید روی آن کار کنید .


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی