مسخ شخصیت رو توصیح بدید ایا یک تلقینه یا نهجطور بفهمم تو واقعیت هستم

ناشناس | 4 ماه پیش

بیست و یک سال پسر یبار تو کل عمرم گل کشیدم و توهم مرگ زدم ک دارم میمیرم و جیع پرتو پلا و بیقراری درد رو حس نمیکردم تا چهار ساعت الان یک سال میگذره چنت دکتر رفتم بهشون نیگم انگار بعد از اون شب واقعا مردم و همه زندگی مثل یه خوابه انگار این زندگی رو دارم خواب میبینم و واقعی نیست الان سوالم اینه ایا من مسخ شخصیت دارم لطفا درباره مسخ شخصیت توصیح بدید اگ اطلاع دقیقی دارید لازم به ذکره ک من هر موقع تو این فکر هستم یا این حالت حس های لامسه چشایی را داررردم اصلا مسخ تلقینه یا یک بیماری واقعی.

با سلام بر شما همراه گرامی متأسفانه گل باعث بروز تغییراتی در مغز انسان میشود و فعالیت های آن را دچار اختلال میکند، بدین ترتیب سلول های عصبی که در نقاط مختلف مغز وظیفه پردازش اطلاعات و ایجاد هیجان را بر عهده دارند دچار اختلال شده و توانایی انجام فعالیت های خود را از دست میدهند. ناتوانی در تشخیص رویا و واقعیت و توهم نیز یکی از علائم مصرف این ماده است افرادی که از گل استفاده می کنند دچار حالات متفاوتی می شوند.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

سلام به شما همراه گرامی در مورد مسخ شخصیت که شما رو مضطرب کرده حتما مطالعاتی داشتید، وب گردی کردید و با منابعی رو به رو شدید که به این آشفتگی بیشتر دامن زده.اصولا هر شرایط روانی تا زمانی که در جنبه های مختلف زندگی تاثیر منفی نداشته باشه اختلال محسوب نمیشه ، اینکه من به شما بگم بله این ها همه نشانه های مسخ شخصیته روند زندگی شما رو به چه سمتی میبره؟یا اینکه بگم خیر، اصلا این حالت شما مسخ نیست ، بعد از اون چطور زندگی میکنید؟ مسلم اینکه برای رفع این سردرگمی نیاز به همراهی دارید و ما در کنار شما هستیم. مانا باشید


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی