جدایی بعد دوسال

ناشناس | 4 ماه پیش

سلام وقت بخیر من دو ساله با دختری رابطه دوستی داشتم، با هدف ازدواج... از اولش اون میگفت این اتفاق شدنی نیست و فقط حاضر بود رابطه دوستانه رو ادامه بدیم و الان هم با همیم... توی این دوسال من همیشه امیدوار بودم ب اینکه بالاخره اتفاقی میفته و ازدواج صورت میگیره! اما نیفتاد... میدونم که اشتباه کردم ولی نمیخواستم امیدمو از دست بدم! الان صحبت از اینه که میخوان بعد از عید عروسش کنن (دلیل مخالفتش با ازدواج این بود ک مامان باباش، خواستگاری پسر عمه‌شو میخواستن قبول کنن) و من نمیدونم باید چیکار کنم؟ ترسناکه

روز زمستانی شما بخیر به نظر میرسد که در رابطه ای مانده اید که امیدی به وصال نیست و ترک آن دشوار است .با توجه به شرایط پیش آمده، برای جلوگیری از آسیب بیشتر خود در کنار روانشناس، از این رابطه خارج شوید و دلایلی که باعث ماندن شما در این رابطه شد را برسی کنید .


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

سلام همراه عزیز بله جدایی سخت هست ..وقتی در رابطه ای قرار گرفتید که طرف از اول گفتند که ازدواجی نیستند و شما امیدواریتون یکطرفه بوده..پذیرش جدایی سوگواری داره ولی بهتر از ماندن در رابطه بلاتکلیف هست..و تصمیم برای انتخاب ازدواج ۲طرفه هست..باید همه شرایط در نظر بگیرید و احساسی برخورد نکنید.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی