چرا احساس خوشبختی نمیکنم

ناشناس | 2 هفته پیش

با سلام. من دوساله ازدواج کردم و یک دختر یکساله دارم همسرم خیلی ادم سرد بی احساسیه و باعث شده من روز ب روز افسرده تر و خسته تر بشم همیشه باهاش درمورد تنهایم و اینکه ب محبتش احتیاج دارم صحبت میکنم ولی میگه من آدم احساسی نیستم و محبت کردن هم در اخلاق من نیس و میگه کاری که دل نخواد زوری نمیشه منم نمیتونم ب زور تظاهر ب خوب بودن و محبت کردن بکنم. اهل گردش تفریح نیس البته فقط با من اینجوریه.. در طول روز هیچ حرف خاصی با من نمیرنه و مثل یک ادم عادی با من رفتار میکنه بیرون نمیبره مهمونی نمیاد ....

سلام به نظر ميرسه معيار خوشبخت بودن يا نبودن خودتون رو در نحوه ي عملكرد همسرتون ميبينيد،اين در حاليه كه ممكنه همسرتون هم بااين نحوه ي رفتار از مسئله اي ناراحت باشند و بيان نكنن.توصيه مي كنم با در نظرگرفتن اين اصل كه رابطه يك مسئله ي دوطرفه ست براي آغاز محبت و گرميه اون پيش قدم بشيد.در اين راه به جاي بيان درد و دل و احساس تنهايي به همسر ،در اون لحظه ميتونيد از يك مشاور كمك بگيريد.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

با سلام با توجه به آنچه که گفتید سردی و بی محبتی از ویژگی های شخصیتی همسرتون نیست و ایشون با رفتار کردن به صورت یک فرد عادی با شما شاید می خوان پیامی رو به شما بدن. اینکه بین شما چی گذشته و قبلا رابطه بین شما چگونه بوده و مهارتهای ارتباطی شما در حال حاضر چگونه است باید بررسی بشه تا علت مشخص بشه... شما می تونید از مشاور در این زمینه کمک بگیرین. موفق باشید.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی