جمع بندی کنکور

ناشناس | 3 روز پیش

باسلام ببخشید جمع بندی برای کنکور یعنی چه؟یعنی بیاییم خلاصه های 3 سال دبیرستان را بخوانیم ،یا بیاییم تست بزنیم،اگر بیاییم خلاصه ها را بخوانیم بقیه مطالب که که نمیخوانیم از ذهن می پرد؟؟؟

سلام اگر شما تا الان درسهای که مربوط به کنکور بوده کاملا خوندین و به اتمام رسوندنیت، لازم بیشتر تست بزنید تا هم سرعت العملتون بالا بره و هم اینکه دروس براتون مرور میشه، نگران این هم نباشید وای همه چی فراموش کردم، چون این حس تقریبا بیشتر آدمها وقتی امتحانی دارن تجربه کردن، با مرور تستها متوجه میشید که حافظه شما به اندازه کافی خوب هست. موفق باشی


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

با سلام کاربر گرامی زمانی که شما برای کنکور و درس خواندن برنامه ریزی کرده و از روش منظمی برای درس خواندن پیروی می کنید در زمان مشخصی به دوران جمع بندی یا همان مرور مطالب آموخته شده قبلی می رسید. شما چه طور برنامه ای داری؟ آیا شیوه صحیح مطالعه را می دانی؟ آیا سطح کنکوری خود را تخمین زدی؟ پس افراد با برنامه هیچ ترسی از فراموشی ندارند و همیشه عطش درس خواندن را دارند چون برنامه قوی و مدونی دارند‌.پیشنهادم به شما این است که حتما یک برنامه آموزشی را شروع کنی. امیدوارم موفق باشی.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی