ازدواج دوم

ناشناس | 3 روز پیش

بنظرتون ادم برای بار دوم طلاق بگیره خیلی بده؟از لحاظ عرف از لحاظ ابرو و حرف مردم میگم!ادم بدبخت زندگی کنه تا اخر عمر یا طلاق بگیره و دوباره زندگیشو بسازه کدومش بهتره؟

با سلام شرایط خاص شما باید بررسی بشه و به طور کلی نمیتوان گفت که طلاق خوب هست یا بد و اگه دو بار اتفاق بیافته چه پیامدی به طور مشخص خواهد داشت، چیزی که مهم هست اولا شرایط خاص شماست از جمله شرایط خانوادگی و فرهنگی و اقتصادی و عاطفی تان و دوم اینکه به چه دلیل رابطه شما از نظر خودتون ممکن هست به جدایی برسد و بررسی اینکه روند انتخاب همسر و زندگی زناشویی شما هر بار چطور پیش رفته و آیا اشتراکاتی در نحوه انتخاب و تصمیم گیری شما هست که نیاز به بازبینی داشته باشد.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

وقت شما بخیر در این جا دو پرسش مهم مطرح است . پرسش اول این که آیا تعارضاتی که در این رابطه با آن مواجه هستید ، موضوعاتی است که با آموزش گفت و گوی موثر قادر به حل آن خواهید بود ؟ پرسش دوم این است که چه عوامل ناخودآگاهی شما را به سمت انتخاب نامناسب پیش می برد ؟ پاسخ ها را با روانشناس مطرح کنید تا از این کانال تاریک خارج شوید.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

با سلام ما یکبار بیشتر زندگی نمی کنیم و توی شناسنامه ما سه اتفاق مهم زندگیمون ثبت میشه. اهمیت ازدواج درست به اندازه تولد و مرگ هر آدمی هست. اینکه برای بار دوم قصد جدایی دارید مهم نیست و به کسی هم ربطی نداره، اون چیزی که مهم اینه که شما مهارتهای لازم برای انتخاب یک همسر مناسب و مهارتهای لازم برای برقراری ارتباط رو ندارید و باید برای حفظ آرامش خودتون و زندگیتون هم که شده اقدام به یادگیری خیلی چیزها بکنید. بهرحال زندگی شما متعلق به خودِ شماست و میتونید هر تصمیمی براش بگیرید اما به خاطر داشته باشید که تصمیماتی که میگیرید حتما روی آیندتون و روابطتون و .... تاثیر بسزایی داره، بنابراین همه جنبه ها رو بررسی و سپس اقدام به عمل نمایید.‌


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی  

با سلام سوالتون بصورت کلی عنوان کردید،جهت هرگونه تصمیمی لازمه با مشاورین ما در امر طلاق ارتباط برقرار کنید که تمامی جوانب رو بسنجید که بتونید انتخاب اصلح تری داشته باشید،سلامت روان هر فردی اولویت اون فرد در زندگیش محسوب میشه،گاها افرادی که ازدواج دوم دارند بخاطر فرار از موقعیت ازدواج اول سریعا اقدام به ازدواج می کنند؛و لازمه که به رشد فردی زوجین و همچنین بررسی مسائلی که در دو زندگی بصورت مشترک جریان داشته پرداخته شود.که ریشه یابی و علت یابی صورت گردد.


برای مشاوره تلفنی با این روانشناس را نصب کنید

مشاوره و روانشناسی