1398/10/24 17:20

حضور تلیار در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۶ آلمان

توسط مدیر / 0 نظر

 

نمایشگاه سبیت ۲۰۱۶ آلمان  | نمایشگاه بین المللی تخصصی علوم کامپیوتر ، ارتباطات ، الکترونیک و مخابرات از ۲۴ تا ۲۸ اسفند همچون گذشته در شهر هانوفر آلمان برگزار شد. جدیدترین محصولات و سرویس‌های آی تی معرفی شدند و شرکت های مختلف از سراسر دنیا تازه ترین محصولات خود در حوزه فنآوری را به نمایش گذاشتند.

اما نکته قابل توجه حضور تلیار (teleyare ) اپلیکیشن برتر ایرانی در سالن ۱۱ غرفه A54 نمایشگاه امسال بود که مورد توجه بازدید کنندگان قرار گرفت.

 

تلیار (teleyare ) اپلیکیشن ایرانی چه ویژگی‌هایی داشت که مورد توجه بازدید کنندگان از نقاط مختلف دنیا قرار گرفت؟

مسعود تاج فرد، مدیرعامل و بنیانگذار تلیار درباره حضور خود در این نمایشگاه می‌گوید:

امسال نیز سالن شماره ١١ نمایشگاه سبیت پذیرای بیش از ٣۵٠ استارتاپ بود که برای نمایش ایده‌های تازه خود در دنیای فناوری اطلاعات تلاش می‌کردند.

در این نمایشگاه اپلیکیشن تلیار را معرفی کردیم و بسیار مورد توجه و استقبال بازدید کنندگان از کشورهای مختلف قرار گرفت که باعث سربلندی و افتخارآفرینی برای کشور عزیزمان ایران بود و توانستیم به نوبه خود به دنیا نشان دهیم که جوانان ایرانی هم همگام با کشورهای پیشرفته، درحال توسعه صنعت آی‌تی هستند و ایده‌های جهانی دارند.

 

تلیــــار چگونه کار می کند ؟

تلیار رسانه اجتماعی مشاوره است که با هدف بالا بردن آگاهی عمومی جامعه و همچنین ایجاد کارآفرینی برای قشر نخبه و تحصیل‌کرده جامعه ایجاد شده است.

تلیــار محیطی را فراهم کرده تا همه‌ی اقشار جامعه حتی در دور افتاده‌ترین نقاط کشور، با هر توان مالی، با هر سطح علمی و مشغله کاری می‌توانند به طور مساوی از خدمات مشاوره و نظرات متخصصان زبده در حل مسائل خود در حوزه‌های تحصیلی، مالی، حقوق، سلامت، سبک زندگی سالم و … با صرف هزینه ی کم، زمان کوتاه و به راحتی و سهولت بهره‌مند شوند.

تلیــار با به کارگیری آخرین متد‌های فناوری اطلاعات و شناسایی و گردآوری زبده‌ترین کارشناسان مشاور در تمامی حوزه‌ها، زمینه‌ی تصمیم‌گیری و انتخاب صحیح و سریع را برای تک تک کاربران فراهم کرده تا بهترین پاسخ‌ها را برای سوال‌های خود دریافت کنند.

تلیــار همچنین سامانه‌ی موثری برای حضور مشاوران متخصص در تمامی حوزه‌هاست. مشاوران با پیوستن به تلیار امکان ارائه خدمات مشاروه‌ای و معرفی محصولات مشاوره‌ای خود را، نفر به نفر از نقطه به نقطه کشور به راحتی و سرعت بالا خواهند داشت.

تلیار هم اکنون مراحل آزمایشی خود را میگذراند و به زودی پس از انطباق با نیازهای ملی و جهانی آغاز به کار خواهد کرد. جهت دریافت آخرین اطلاعات و اخبار تلیار می‌توانید با مراجعه به سایت تلیار، عضو خبرنامه تلیار شوید.