1398/10/25 15:59

قدردانی تلیار از مشاورین در روز مشاور و روانشناس اردیبهشت ۹۷

توسط مدیر / 0 نظر


تلیار در روز ۹ اردیبهشت به مناسبت روز ملی روانشناس و مشاور در جشن بزرگداشت این عزیزان که به دعوت خانه روانشناسان و مشاوران و حرف یاورانه تشکیل می‌شد شرکت کرد.
این روز بهانه ای برای ما بود که بتوانیم حضوری از روانشناسان و مشاورانی که این سالها همراه ما بودند قدردانی کنیم و این روز را خدمتشان تبریک بگوییم.
طبق آماری که در این برنامه اعلام شد حدود ۱۲.۵ ملیون نفر از جمعیت کشور ما نیاز به خدمات مشاوره و روانشناسی دارند. تعداد کثیری این افراد به دلیل مشکلات مالی به بهبودی فکر نمی‌کنند و یا فرآیند دریافت مشاوره خود را قطع می‌کنند. امیدواریم با فعالیت تلیار در این حوزه بتوانیم یاری رسان برخی از این افراد باشیم.
 
در این برنامه عزیزانی از حوزه روانشناسی، مشاوره، مددکاری، علوم تربیتی، پرستاری و پزشکی شرکت کرده بودند.
همچنین صبح روز نهم اردیبهشت به دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی رفته بودیم تا ابتدا این روز را به دانشجویانی که در حال آموزش هستند تبریک بگوییم.
طبق نظر متخصصین این حوزه برای خدمت رسانی به افرادی که دچار اختلالات هستند و نیاز به خدمات مشاوره ای دارند لازم است که در کشور حدود یک میلیون نیرو مشاوره و روانشناس آماده داشته باشیم.
 
اگر شما هم روانشناس هستید و دوست دارید که به خانواده تلیار بپیوندید و در ارائه خدمات مشاوره ای فعال باشید، شرایط زیر را مطالعه کنید.
دارا بودن پروانه نظام روانشناسی یا بهزیستی، دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی ارشد، دارا بودن حداقل دو سال سابقه کار تخصصی مرتبط
همکاری و ثبت‌نام در تلیار برای روانشناسان و مشاوران این مزایا را دارد: پاسخگویی و ارائه مشاوره بدون محدودیت مکانی (امکان تماس مخاطبین و پاسخگویی از هر نقطه ایران و خارج از کشور)، پیگیری مراجعین حضوری و در دسترس بودن برای مخاطبین، درخواست تسویه حساب از سوی مشاور و پرداخت حق مشاوره ها در کمترین زمان ممکن، امکان ارسال پیام خصوصی به مشاوره‌گیرندگان از طریق برنامه
 
امیدواریم که خدمت رسانی ما به مشاوران و روانشناسان که سرمایه ی اصلی تلیار هستند هر روز بهتر شود تا بتوانیم پاسخ اعتماد و همکاری این عزیزان را بدهیم.

تلیار روز مشاور و روانشناس

روز مشاور و روانشناس تلیار ۹۷

روز مشاور و روانشناس تلیار ۹۷

روز مشاور و روانشناس تلیار