1399/02/20 19:12

معرفی اپلیکیشن مشاوره روانشناسی

توسط مدیر / 0 نظر

امروزه و با توجه به افزایش سطح آگاهی عموم جامعه نسبت به مسائل پزشکی و بهداشتی، اکثر افراد به سلامت جسمانی خود اهمیت زیادی می‌دهند. اما در کنار سلامت جسمانی برخوردار بودن از سلامت ذهن و روان نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر کیفیت زندگی هر فردی خواهد بود. این روزها برای افزایش سطح سلامت روحی جامعه انواع مختلفی از اپلیکیشن مشاوره روانشناسی ساخته و طراحی شده است.  

 

ضرورت استفاده از خدمات روانشناسی

 متاسفانه برخی از افراد تصور می‌کنند که تنها در شرایطی که به مشکل روحی و روانی گرفتار شوند، لازم است از روانشناسان و روانپزشکان مشاوره بخواهند.

نکته قابل اهمیت این است که روانشناسان و روانپزشکان نیز مانند سایر پزشک‌ها دو وظیفه اصلی بر عهده دارند. این متخصصان نه تنها به بازگرداندن و برطرف شدن بیماری‌های روحی و روانی کمک می‌کنند، در صورتی که افراد به صورت منظم و ساختار یافته به این متخصصان مراجعه کنند قادر خواهند بود سلامت روح و روان خود را تقویت کنند تا در آینده نیاز به درمان نداشته باشند.

با توجه به مطالب گفته شده، می‌توان نتیجه گرفت که مراجعه به روانشناس برای کسانی که دغدغه‌های روزمره دارند و می‌خواهند که در مقابله با چالش‌های زندگی ‌‌بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند، لازم است و با این کار احتمال ابتلا به بیماری‌ها و مشکلات روانی را در زندگی آینده خود کاهش می‌دهند.

چرا باید از روش‌های آنلاین مشاوره روانشناسی استفاده کنیم؟

با توجه به این که مسائل و چالش‌ها در زمان‌های مشخصی پیش نمی‌آیند و از طرف دیگر، احساسات و افکار ناخوشایند ممکن است در زمان‌های متغیری به افراد هجوم می‌آورند، نیاز به بستری که امکان مشورت گرفتن از روانشناسان را فارغ از قالب زمان و مکان فراهم آورد احساس می‌شود. به همین دلیل انواع مختلفی از اپلیکیشن مشاوره روانشناسی طراحی شده است تا به این نیاز افراد پاسخی مناسب دهد.

اپلیکیشن مشاوره روانشناسی

اپلیکیشن مشاوره روانشناسی بستری را فراهم آورده است تا افراد بدون نیاز به تعیین وقت قبلی و مراجعه به دفا‌‌تر روانشناسی مسائل و دغدغه‌های خود را با افراد متخصص در میان بگذارند و از راهنمایی‌های آن‌ها کمک بگیرند.

آ‌ن‌چه که در هر جلسه از اپلیکیشن مشاوره روانشناسی پیش می‌آید به این صورت است که فرد به بیان مسائل، چالش‌ها و احساساتی که دارد می‌پردازد و بعد از آن مشاور با توجه به مورد مطرح شده، تمرین‌ها و راه کار‌های مناسب را پیشنهاد می‌دهد.

 

اپلیکیشن مشاوره روانشناسی تلیار

انواع مختلفی از اپلیکشن مشاوره روانشناسی در بازار موجود هست. یکی از اپلیکیشن‌هایی که در سال‌های اخیر توانسته است بازار خوبی را به خود جذب کند اپلیکیشن مشاوره روانشناسی تلیار است. در ادامه ویژگی‌های این اپلیکیشن آورده شده است.

تلیار، مناسب برای انواع گوشی‌های اندروید و آیفون با قابلیت دسترسی به نسخه تحت وب

این ویژگی تلیار به کاربران امکان د‌سترسی به روانشناس و مشاور را در هر نقطه و در هر ساعتی از 7 صبح الی نیمه شب به وقت تهران - ایران فراهم کرده است. کاربران می‌توانند به راحتی وارد برنامه تلیار شوند و از روانشناسان مجرب این برنامه راهنمایی و مشورت بگیرند.

 

فضایی امن برای مشاوره

هدف طراحی این برنامه کمک به ارتقای سطح سلامت روحی و روانی جامعه با همکاری روانشناسان مجرب در این حوزه است. یکی از نگرانی‌هایی که افراد معمولا در مراجعه به روانشناسان دارند، ‌‌ترس از فاش شدن اسرار و اطلاعات شخصی‌شان است. تلیار به افراد فضایی امن جهت صحبت کردن از دغدغه‌ها و افکارشان را فراهم می‌کند و به آن‌ها اطمینان می‌دهد که این اسرار محرمانه خواهند بود.

 

راه حلی برای انواع مختلف مشکلات و مسائل روحی و روانی

متخصصانی که در این برنامه جهت مشاوره به فعالیت می‌پردازند به تمام حوزه‌های علم روانشناسی وارد هستند و در هر زمینه می‌توان متخصص و روانشناس ماهری را انتخاب کرد. خوشبختانه این برنامه نگاهی جامع و کامل به تمام حوزه‌های دانش روانشناسی و نیاز افراد مختلف دارد.

 معمولا افراد در زمان‌های بلوغ و دوران نوجوانی، شکست در روابط صمیمانه، انتخاب همسر، آغاز زندگی مشترک، بچه دار شدن، انتخاب رشته تحصیلی و شغل یا تغییر آن‌ها، به سوگ نشستن برای عزیزان، تغییرات میانسالی، ازدواج فرزندان، طلاق و دوران ‌‌ترک اعتیاد با چالش‌های زیادی مواجه می‌شوند. روانشناسان تلیار به همه عزیزان راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهد داد.

 

راهی مطمئن جهت انتخاب مناسب‌‌ترین روانشناس برای شما

در اپلیکیشن تلیار متخصصان زیادی جهت انجام امر مشاوره مشغول به کار هستند. شما می‌توانید با توجه به موضوعی که دغدغه آن را دارید لیستی از مشاوران و روانشناسان مربوط به آن حوزه را مشاهده کنید. در این برنامه هر روانشناس پروفایل مختص به خود را دارد و در آن پروفایل سوابق تحصیلی و شغلی خود را قرار داده است. هر کاربر می‌تواند با مرور کردن اطلاعات هر روانشناس مناسب‌‌ترین روانشناس را برای خود انتخاب کند.

از طرف دیگر، کاربرانی که قبلا با هر روانشناس در تماس بود‌ه‌اند نظرات خود را نسبت به عملکرد آن متخصص بیان کرد‌ه و میزان رضایت خود را نسبت به دوره درمانی با آن فرد را امتیاز دهی کرد‌ه‌اند. ارزیابی نظرات کاربران سابق می‌تواند روشی مناسب و قابل اعتماد برای انتخاب ‌‌بهترین مشاور باشد و به افراد در این خصوص کمک کند.

اپلیکیشنی برای رشد اطلاعات فردی در خصوص علم روانشناسی

یکی از امکاناتی که در اپلیکیشن مشاوره روانشناسی تلیار وجود دارد امکان پرسش و پاسخ است. افراد می‌توانند در صورتی که در خصوص مسئله‌ای خاص سوالی داشتند آن را مطرح کنند تا روانشناسان به سوالات آن‌ها پاسخ دهند. هم‌چنین کاربران قادر خواهند بود که سوالات دیگران و جواب‌های آن‌ها را بخوانند و به این ‌‌ترتیب اطلاعات آن‌ها در مورد مسائل مختلف تقویت خواهد شد.

 راهی برای تعدیل کردن هزینه‌های روانشناسی

در کنار تمامی‌ موارد یاد شده، برنامه تلیار راهی به صرفه جهت برطرف نمودن مسائل و مشکلات روحی و روانی به شمار می‌رود. کاربران قادر خواهند بود به صورت رایگان سوالات خود را از مشاوران بپرسند و از راهنمایی‌ها و مشورت‌های چندین متخصص به صورت رایگان استفاده کنند.

 

هزینه مشاوره در تلیار

هزینه مشاوره تلفنی با هر مشاور در اپلیکیشن مشاوره روانشناسی تلیار بر حسب دقیقه تعریف شده است و این هزینه در پروفایل هر مشاور درج شده است. میزان تماس‌های تلفنی هر کاربر برای او امکان استفاده از خدمات گفتگوی متنی به صورت رایگان را فراهم خواهد کرد. تعداد پیام‌هایی که کاربر می‌تواند برای متخصص مورد نظر خود ارسال کند بر حسب مدت مکالمه تلفنی او محاسبه خواهد شد.

از طرفی، در صورتی که کاربر به جلسات حضوری با یکی از مشاوران اپلیکیشن مشاوره روانشناسی تلیار احساس نیاز پیدا کند می‌تواند با پرداخت درصدی از حق مشاوره حضوری، نوبت مشاوره خود با متخصص مورد نظر را رزرو کند و در روز مراجعه به دفتر مابقی هزینه را پرداخت کند.

 

 

نظر (0)